Вернуться назад

Біоревіталізація (глибоке зволоження шкіри, ліфтинг)

Біоревіталізація (глибоке зволоження шкіри, ліфтинг)

Біоревіталізація в клініці «Генезис Дніпро»

Останнім часом в косметології все більшу популярність набуває така ін'єкційна методика, як біоревіталізація. По суті, ця процедура є однією з численних різновидів мезотерапії, оскільки передбачає підшкірне введення спеціальних препаратів, спрямованих на вирішення різних проблем зі шкірою. Але якщо в мезотерапії використовуються різні багатоскладові коктейлі, то для біоревіталізації застосовують препарати, впливаючи на стан шкіри за рахунок нормалізації всіх обмінних процесів та відновлення природного фізіологічного середовища.

Вперше подібні процедури були проведені італійськими лікарями-дерматологами ще у 2001 році. Чудові результати, які були видні після першого ж сеансу, швидко зробили цю методику дуже затребуваною в косметології. Тривалий же ефект після цілого курсу процедур та здатність вирішувати навіть ті проблеми, які не піддаються впливам інших ін'єкційних методик, дозволили біоревіталізації міцно зайняти місце одного з найбільш дієвих способів боротьби за красу шкіри. Покази до проведення біоревіталізації Незважаючи на те, що мезотерапія і біоревіталізація дуже схожі, застосовують їх у різних випадках. При виборі тієї чи іншої методики слід враховувати, що мезотерапія спрямована більше на загальне оздоровлення шкірних покривів, в результаті чого є найбільш ефективною для усунення серйозних ознак старіння, присутніх на всьому обличчі.

Біоревіталізація ж більше спрямована на позбавлення від таких локальних проблем, як «гусячі лапки», носогубні складки і т. д. Крім того, ця процедура добре зарекомендувала себе як зволожуюча, нормалізуюча та стимулююча обмінні процеси в шкірі.

Основними показаннями до проведення біоревіталізації є:

  • високий ступінь зневоднення шкіри;
  • ефект стягнутості шкіри, що з'явився в результаті використання спеціальних лікувальних препаратів від акне і т. д.;
  • жирна проблемна шкіра з недостатньою зволоженістю;
  • дряблість шкіри та зниження тонусу;
  • наявність пігментних плям різного ступеня вираженості;
  • неглибокі та глибокі вікові та мімічні зморшки різної локалізації;
  • постійний вплив на шкірні покриви куріння, вихлопних газів та інших неблагоприємних факторів;
  • відновлення обмінних процесів шкіри після впливу сонячних променів;
  • розширені пори;
  • підготовка та реабілітація дерми до та після різних косметологічних процедур та пластичних операцій;
  • тьмяний та нездоровий колір обличчя;
  • підвищена потовиділення;
  • в профілактичних цілях для запобігання появи сухості шкіри.

Для комплексного впливу на шкіру після 40 років часто використовуються комбіновані курси процедур. В такому випадку мезотерапія забезпечує загальний ефект омолодження шкірного покриву, а біоревіталізація дозволяє впоратися з так званими «складними» зморшками, до яких належать глибоко залягаючі борозни на лобі між бровами, сильно виражені назолабіальні складки та зморшки в куточках очей.

Протипоказання, період реабілітації та тривалість результату

Оскільки технології проведення біоревіталізації та мезотерапії є практично ідентичними, то і протипоказання у них, здебільшого, збігаються. Про основні стани, при яких не слід використовувати подібні методики, можна прочитати в нашому розділі, присвяченому мезотерапії.

Однак, завдяки тому, що в біоревіталізації використовуються інші препарати, у неї є і інші протипоказання: - різні аутоімунні захворювання; - будь-які хронічні захворювання на стадії загострення; - найменші запалення шкіри у передбачуваних ділянках введення препаратів; - індивідуальна непереносимість гіалуронової кислоти та інших речовин, що входять до складу біоревіталізантів. Період реабілітації після однієї процедури біоревіталізації триває не більше 1-2 днів, під час яких потрібно обробляти місця уколів спеціальними протизапальними засобами. Зазвичай, повний курс складає від 3 до 6-7 сеансів (залежно від ступеня вираженості існуючої проблеми). Інтервал між процедурами має бути не менше 3-4 тижні, оскільки після першого сеансу протягом двох тижнів у шкірі відбуваються процеси природньої регенерації, що позитивно впливають на її стан. Отриманий результат може зберігатися від півроку до півтора років. Це безпосередньо залежить від того препарату, який використовували для проведення біоревіталізації, віку жінки, а також індивідуальних особливостей організму та впливу на шкірні покриви різних негативних факторів. Препарати для біоревіталізації Спочатку в біоревіталізації використовувались тільки спеціалізовані препарати у вигляді гелю, що містять 1,5-2% гіалуронової кислоти, здатної впоратися з багатьма недоліками шкіри і, що особливо важливо для мешканок мегаполісів, нормалізувати рівень зволоженості. Подібні засоби є першим поколінням біоревіталізантів. До другого покоління належать ті препарати, в склад яких входить не тільки високомолекулярна гіалуронова кислота, але й інші речовини, покликані посилити омолоджувальний і зволожувальний ефект. Це, як правило, різноманітні вітаміни, пептиди, всілякі амінокислоти та 1,6-відсотковий сукцинат натрію, здатний доповнити дію звичайної гіалуронової кислоти.

Що містяться в сучасних препаратах третього покоління нуклеотиди впливають на шкіру на найглибшому рівні. Вони володіють здатністю відновлювати ті ділянки ДНК, які були пошкоджені, а також активно стимулювати виробництво власної гіалуронової кислоти.

У клініці GENESIS DNEPR використовують лише високоякісні біоревіталізанти всіх поколінь. Вибір того чи іншого препарату здійснюється індивідуально залежно від того, які саме проблеми необхідно вирішити пацієнтці. Після першого ж сеансу спостерігається видимий результат, а ймовірність виникнення синців та інших ускладнень практично зводиться до нуля за рахунок великого досвіду та золотих рук нашого професійного косметолога.

Связь с нами

Введите Ваше Ф.И.О.
У форматі: + код страны (код оператора) номер,
прим: +38(123)456-78-90
Введите Ваш номер телефона.
Выберите удобный мессенджер для связи с Вами.
Введите удобное время для связи с Вами.
Введите суть обращения или Ваш вопрос.