Вернуться назад

Проктологія (колоноскопія, гастроскопія) у клініці «Генезис Дніпро»

Проктологія (колоноскопія, гастроскопія) у клініці «Генезис Дніпро»

Гастроcкопія та колоноскопія в GENESIS DNEPR виконується на найсучаснішому обладнанні в умовах максимального комфорту в будь-який зручний для вас час під медикаментозним сном. Його відмінність від наркозу в тому, що після пробудження ви будете відчувати себе відпочилими та бадьорими. Для вашої зручності ми пропонуємо поєднати два дослідження: це заощадить час, гроші, а, головне, так краще для вашого здоров'я. Гастроскопія та колоноскопія в GENESIS — це безпека, комфорт, максимальна точність діагностики!

ГАСТРОСКОПІЯ ТА КОЛОНОСКОПІЯ У GENESIS: БЕЗБОЛІСНО І БЕЗПЕЧНО

Не відкладаємо "на потім"

Гастро- та колоноскопія традиційно вважаються неприємними процедурами, які ми постійно відкладаємо "на потім".

Невтішна статистика говорить про те, що в останні роки захворюваність на рак шлунка та кишківника має тенденцію до зростання.

Саме завдяки таким дослідженням, як гістероскопія та колоноскопія, вдається вчасно запобігти онкологічним захворюванням.

Коли показана процедура гастроскопії?

Міністерство охорони здоров’я України б’є на сполох: онкозахворювання органів травлення сьогодні лідирують порівняно з іншими онкозахворюваннями.

Гастроентерологи наполягають на гастроскопії, якщо у пацієнтів є часті болі в шлунку, постійні печія, нудота, блювота, важкість, відчуття роздування живота, невстановлена втрата маси тіла. Коли показана процедура колоноскопії? Лікарі-проктологи призначають процедуру колоноскопії пацієнтам, у яких є відповідні скарги: біль у животі, кров у калі, постійні запори. , пронос и , втрата ваги тощо .

Фахівці ВООЗ рекомендують чоловікам та жінкам віком 40 та більше років проходити процедуру колоноскопії раз на 5 років .

Чому зробити гастроcкопію та колоноскопію краще в GENESIS?

Наші фахівці готові запропонувати вам два види дослідження на найсучаснішому обладнанні в умовах максимального комфорту в будь-який зручний для вас час.

Клініка має роботизовану діагностичну лабораторію, де ви зможете пройти необхідну підготовку перед дослідженнями.

Гастроскопія та колоноскопія виконуються в нашій клініці під медикаментозним сном. Його відмінність від наркозу в тому, Що після пробудження ви будете відчувати себе відпочилими і бадьорими. Для вашої зручності ми пропонуємо поєднати два дослідження: це означає, що одночасно ви зможете зробити гастро- та колоноскопію. Це заощадить час, гроші, а, головне, так краще для вашого здоров’я. Гастроскопія та колоноскопія в GENESIS - це безпека, комфорт, максимальна точність діагностики!

Связь с нами

Введите Ваше Ф.И.О.
У форматі: + код страны (код оператора) номер,
прим: +38(123)456-78-90
Введите Ваш номер телефона.
Выберите удобный мессенджер для связи с Вами.
Введите удобное время для связи с Вами.
Введите суть обращения или Ваш вопрос.