Вернуться назад

Косметологія (безопераційні методики омолодження, антивікові процедури)

Косметологія (безопераційні методики омолодження, антивікові процедури)

Наші та лікарі -косметологи готові запропонувати вам найсучасніші методики омолодження на перевірених і сертифікованих препаратах: контурну пластику, біоревіталізацію, ботулінотерапію, мезотерапію, пілінги, плазмоліфтинг, омолодження кистей рук. Великою перевагою косметології GENESIS DNEPR є наявність у клініці власної діагностичної лабораторі і , денн ого стаціонар у , аптек и.

Новий напрямок клініки – косметологія

Кожний прихід у GENESIS має приносити радість! Це один із основних принципів нашої роботи.

Здорові діти, люблячий чоловік, цікава робота, подорожі…. Все це складові, так званого, жіночого щастя, про яке так багато говорять…

Жіноча гармонія неможлива без хорошого здоров'я та блискучого зовнішнього вигляду. Як відомо багатьом жінкам, незадоволення відображенням у дзеркалі здатне хронічно псувати настрій собі та близьким тобі людям. І як це часто буває несправедливо: коли, здавалося б, є все, щоб радіти життю, а блиск очей зникає і шкіра вже не сяє колишньою свіжістю... За численними проханнями наших пацієнток ми відкрили новий напрямок: КОСМЕТОЛОГІЯ! Омолодження без операції Безопераційні методики омолодження стають все більш затребуваними, дозволяючи досягти чудових результатів без усіх «принад» хірургічного втручання.

Наш досвідчений лікар-косметолог готовий запропонувати вам найсучасніші методики омолодження на перевірених та сертифікованих препаратах: контурну пластику, біоревіталізацію, ботулінотерапію, мезотерапію, плазмоліфтинг, омолодження кистей рук та ін.

Комплексний підхід до проблем антивіковогоіджингу

Великою перевагою врача-косметолога GENESIS є те, що він проводить свої чудодійні процедури на серйозній науковій базі клініки з власною діагностичною лабораторією, денним стаціонаром, аптекою. Ми твердо переконані, що проблемою омолодження потрібно займатися комплексно! Для цього в клініці розроблені спеціальні пакети «Детокс», «Антивіковий», «Релакс» та ін. У ці програми включені лабораторні дослідження, прийоми спеціалістів, крапельниці з амінокислотами, Міланський коктейль, індивідуально розроблена дієта. Усі наші пацієнти перебувають на цілодобовому зв'язку з лікарем-косметологом і можуть отримати послуги і в вихідні, і в святкові дні.

Наш лікар-косметолог працює в тісній співпраці з Центром пластичної хірургії GENESIS, забезпечуючи найкращі результати.

Інновації

Лікар-косметолог GENESIS - постійний учасник конгресів та майстер-класів у галузі естетичної медицини. Саме в косметології, як ні в якій іншій галузі, важливо бути «на гребені хвилі» усіх новинок.

Ми працюємо з найкрасивішими та вимогливими пацієнтками, які багато подорожують світом, багато знають і бачать!

І ми просто зобов'язані запропонувати Вам - тільки найкраще!

Не буває краси без здоров'я і здоров'я без краси...

Связь с нами

Введите Ваше Ф.И.О.
У форматі: + код страны (код оператора) номер,
прим: +38(123)456-78-90
Введите Ваш номер телефона.
Выберите удобный мессенджер для связи с Вами.
Введите удобное время для связи с Вами.
Введите суть обращения или Ваш вопрос.