Вернуться назад

Детоксикація у відділенні еферентної терапії

Детоксикація у відділенні еферентної терапії

Еферентна терапія

Що таке еферентна терапія?

Еферентна терапія - це сучасні лікувальні методи, спрямовані на виведення з організму різних токсинів, чужорідних білків, отрут, хімікатів, патологічних продуктів і субстратів, агресивних ферментів.

Метою еферентної терапії є нормалізація якісного складу крові пацієнта.

Основні сучасні методи еферентної терапії:

плазмаферез (мембранний і дискретний), плазмосорбція, гемосорбція, лимфоцитаферез, ультрафіолетове та лазерне опромінення крові, озонотерапія, аероіонотерапія, ентеросорбція. Коли необхідна еферентна терапія? Еферентна терапія необхідна при різних захворюваннях, які супроводжуються порушенням процесу виведення токсичних речовин з організму. Інтоксикація (отруєння токсинами) може бути як гострою, так і хронічною. З гострою формою (отруєнням), яке дає про себе знати практично відразу, так чи інакше стикалися всі. Це і харчове, та алкогольне отруєння, отруєння газом, фарбою, іншими летючими речовинами. Але багато хто навіть не підозрює, що в повсякденному режимі відбувається так зване хронічне отруєння. Причини - забруднене повітря, неочищена вода, нейакісні продукти харчування, велика кількість лікарських препаратів. Ніби бомба затриманої дії, шкідливі речовини поступово осідають в органах і тканинах, розчиняються в крові та лімфі і згодом стають причиною найрізноманітніших недуг. Ось чому детоксикаційна роль еферентної терапії все більше зростає. Спектр гострих і хронічних захворювань, при яких успішно застосовуються методи еферентної терапії, дуже широкий. Еферентна терапія добре зарекомендувала себе в комплексному підході до лікування тієї чи іншої хвороби - коли поряд із прийомом традиційних препаратів, пацієнт паралельно очищає кров. Методи даної терапії незамінні, коли у людини є алергічна реакція на ліки. На жаль, через недостатню медичну освіченість, плазмаферез, озонотерапія, УФОК незаслужено мало використовується.

Плазмаферез, озонотерапія, УФОК у Генезис ДНІПРО

Останніми роками все більше досліджень говорить про те, що еферентна терапія має величезний потенціал у вирішенні таких складних медичних проблем, як безпліддя, бронхіальна астма, артрити та сотні інших.

У нашій клініці процедури еферентної терапії проводить висококваліфікований спеціаліст Є.Ю. Козлітін, Багато років, присвячених собі вивченню та впровадженню нових методів еферентної терапії.

Консультації - безкоштовні.

Связь с нами

Введите Ваше Ф.И.О.
У форматі: + код страны (код оператора) номер,
прим: +38(123)456-78-90
Введите Ваш номер телефона.
Выберите удобный мессенджер для связи с Вами.
Введите удобное время для связи с Вами.
Введите суть обращения или Ваш вопрос.