Вернуться назад

ВЕДЕННЯ ВАГІТНОСТІ. АМНІОЦЕНТЕЗ

ВЕДЕННЯ ВАГІТНОСТІ. АМНІОЦЕНТЕЗ

Клініка GENESIS DNEPR пропонує спостереження вагітності за принципом «все включено»: консультації особистого лікаря в необмеженій кількості, всі необхідні аналізи, інструментальні та УЗ-дослідження на базі власної лабораторії, перебування в денному стаціонарі, заняття у Школі матері, прийом вузьких спеціалістів. У нас накопичений досвід найскладніших випадків та спостережень вагітності після програм ВРТ.

Ведення вагітності в GENESIS DNEPR

Чому у нас?
Свершилося диво - Ви вагітні Ваші відчуття вас не підвели - і тест на вагітність це підтвердив... Що ж далі? Ваші дії?
Тепер ви маєте думати не тільки про себе: все, що відтепер ви будете робити - все пов’язане з маленькою людиною, яка живе у вас... Харчування, прогулянки, і навіть перегляд фільмів - все присвячено тепер вашому Малюку.
Щоб вагітність протікала правильно і комфортно, вам потрібно піклуватися передусім про здоров’я - Ваше і вашої дитини. А це означає, що вам потрібно знайти хорошого лікаря акушера-гінеколога, який увійде у ваше життя на довгий період 9 місяців. Що означає хороший акушер-гінеколог?
Це лікар - високий професіонал своєї справи, який до того ж повинен стати вашим другом і другом усієї вашої родини. Лікар, готовий у будь-яку хвилину прийти вам на допомогу, не посилаючись на потоки пацієнтів та зайнятість.
Професіонал. Не буває однакових вагітностей - кожна вагітність унікальна. Досвідчений лікар передбачить проблемні ситуації, Запобігатиме небажаним наслідкам.
Сучасне оснащення. Професіоналізм лікаря має підтримуватися найпередовішими технологіями, найсучаснішим обладнанням. Адже, погодьтеся, якщо в клініці некваліфіковано проводиться те чи інше лабораторне дослідження, навіть досвідчений спеціаліст не здатен правильно зробити висновок. Якісний та експертний супровід вагітності можливий тільки на базі клініки з найсучаснішим обладнанням.
Небайдужа людина. Добрий лікар "переживає" вагітність разом з вами, а не відпрацьовує робочі години. Саме від особистого лікаря, який веде вашу вагітність, залежить ваш емоційний стан та психологічний комфорт. Усі 9 місяців ваш лікар має стати для вас не просто бездоганним фахівцем, а й хорошим другом та психологом в одній особі. В GENESIS ми зібрали унікальний колектив небайдужих людей: лікарі, медсестри та весь персонал клініки, які готові крок за кроком просуватися до вашої мрії – Народження здорового і щасливого малюка. Ми розуміємо - коли жінка виношує дитину, все навколо має бути досконалим.
Клініка GENESIS оснащена найсучаснішим медичним обладнанням від кращих світових виробників, у разі необхідності наші пацієнтки перебувають під спостереженням у денному стаціонарі, а особистий кухар подбає про те, щоб наші вагітні пацієнтки не залишилися голодними.
Ми пропонуємо
Спостереження вагітності за принципом "Все включено": консультації особистого лікаря в необмеженій кількості, всі необхідні аналізи, Інструментальні та УЗД-дослідження при вагітності на базі власної лабораторії, перебування в денному стаціонарі, заняття в Школі матері, прийом вузьких спеціалістів. За необхідності ми збираємо консиліуми.
З нашої точки зору, пакетна система ведення вагітності - найоптимальніша.
Враховуючи численні побажання наших пацієнток, цього року ми відкрили ще два нових види послуг - пакети "Стандартний" і "Економний". Вони розраховані на молодих і здорових жінок до 35 років без терапевтичної та акушерської патологій.
Всі програми ведення вагітності розроблені відповідно до вимог Міністерства охорони здоров'я України та з урахуванням досвіду провідних світових клінік. Всі пацієнтки отримують необхідну медичну документацію.
Унікальність GENESIS у тому, що ми реалізували принцип "від зачаття до народження". А це значить, що наші пацієнти мають можливість як підготуватися до здорової вагітності, так і народити у стінах нашої клініки.
Ведення вагітності
одне з пріоритетних напрямків GENESIS. У нас накопичено досвід найскладніших випадків та спостережень вагітності після програм ВРТ.
На нашому сайті ви зможете отримати детальну інформацію про ведення вагітності в GENESIS, ознайомитись з корисною інформацією, почитати оригінальні статті, написані співробітниками GENESIS, отримати інформацію про наші акції.
Ми запрошуємо у велику родину GENESIS, де вас будуть чекати і завжди раді допомогти

У нас немає свят і вихідних, бо вагітність не має вихідних. Ми завжди з вами на цілодобовому зв'язку по мобільному телефону. Ласкаво просимо до світу GENESIS!

Связь с нами

Введите Ваше Ф.И.О.
У форматі: + код страны (код оператора) номер,
прим: +38(123)456-78-90
Введите Ваш номер телефона.
Выберите удобный мессенджер для связи с Вами.
Введите удобное время для связи с Вами.
Введите суть обращения или Ваш вопрос.