Вернуться назад

ЛІКУВАННЯ БЕЗПЛІДДЯ. ЕКЗ, ІКСІ.

ЛІКУВАННЯ БЕЗПЛІДДЯ. ЕКЗ, ІКСІ.

Безпліддя - не вирок. Як вилікувати безпліддя?

Парадокс нашого життя полягає в тому, що клінік по лікуванню безпліддя стає все більше, а проблеми безпліддя часто залишаються так і невирішеними... І в світі безплідних пар не стає менше...
Чому? Логічне запитання... Генетика, перенесені захворювання, екологія, стреси, психологічні проблеми...
Що ж називається безпліддям і коли потрібно "бити на сполох"? Акушери-гінекологи всього світу збігаються у думці, Безпліддям називається відсутність вагітності протягом року при регулярному статевому житті.
Після констатації факту про безпліддя вам необхідний наступний крок - звернутися до фахівців! І тут важливо зробити правильний вибір - знайти хорошу клініку для лікування безпліддя! В іншому випадку, ви зможете втратити дорогоцінний час і "постраждати" матеріально.

Клініки з лікування безпліддя: яку вибрати?

Обираючи медичний заклад, звертайте увагу на все - у лікуванні безпліддя немає "дрібниць". Дуже важливо враховувати такі показники, як досвід лікарів, завантаженість персоналу, обладнання, якість препаратів, вартість послуг, комфорт, сервіс, чистота. Слухаючи думки ваших знайомих про ту чи іншу клініку, довіряйте своїй інтуїції. Тривожним ознаком може слугувати "дешевизна" послуг з лікування безпліддя. У всьому світі всі програми ВРТ (допоміжні репродуктивні технології) - ЕКЗ, ІКСІ, донорство яйцеклітин, сурогатне материнство та ін. - вартісні та затратні. Лікувати безпліддя рекомендовано лише у спеціалізованих репродуктивних центрах, де безплідною парою займатимуться не просто гінекологи та урологи, а репродуктологи, генетики, андрологи, тобто лікарі, спеціалізуючі на репродуктивному здоров'ї жінок та чоловіків. Чи лікується безпліддя? Сучасні методи лікування безпліддя дозволяють сьогодні долати його найскладніші форми. І тут передусім необхідно встановити точну причину безпліддя. Первинне безпліддя, вторинне безпліддя, абсолютне безпліддя, відносне безпліддя. І якщо раніше проблеми "відсутності дітей" традиційно вважалися жіночими, то на сьогоднішній день чоловічий фактор займає 50% всього безпліддя. Після ретельного обстеження жіночого та чоловічого організму, вам буде запропоновано відповідне адекватне лікування: консервативне лікування безпліддя, хірургічне лікування безпліддя, використання ВРТ. Методи лікування безпліддя Консервативне лікування безпліддя включає в себе протизапальну терапію і гормональну корекцію. Хірургічний метод полягає у проведенні лапароскопії для відновлення прохідності маткових труб.
Саме методика ЕКЗ (екстракорпоральне запліднення, синоніми:«запліднення у пробірці», «запліднення in vitro», «штучне запліднення ) визнана ВООЗ найбільш ефективною при лікуванні різних форм чоловічого та жіночого безпліддя. До неї вдаються тоді, коли інші методи безсилі та коли безплідна пара націлена "на результат".
Клініка репродуктивної медицини GENESIS проводить заморожування сперми, а також кріоконсервацію ембріонів, кріоконсервацію яйцеклітин, кріоконсервацію тканини яєчника. Таким чином, процедура ЕКЗ стала ще більш ефективною і шанси на лікування безпліддя значно зросли. Лікування безпліддя Дніпропетровськ. Чому у нас? Ефективність процедури визначається співвідношенням циклів ЕКЗ до числа наступивших вагітностей за допомогою цього методу. У всьому світі - це близько 25% відсотків. Велике досягнення клініки GENESIS в тому, що результативність нашої роботи досягає 50%. Але це лише суха статистика... Наші досягнення - в очах щасливих батьків та дітей. Сьогодні це 3500 дітей, народжених за допомогою ЕКЗ. Чи справді їх могло не бути? У нашій клініці ви зможете успішно вирішити ваші проблеми безпліддя, пройшовши крок за кроком усі етапи на шляху до мрії. Відмінна особливість GENESIS - усвідомлена відмова від "потоку" пацієнтів. Наша принципова позиція - розмірковуваний підхід до кожної життєвої історії на основі найсучасніших технологій в умовах максимального комфорту.
Ми беремося за найскладніші випадки безпліддя, коли в інших клініках світу пари отримують відмову або роблять численні невдали попитки ЕКЗ. Ми не боїмося "зіпсувати" нашу статистику. Наша клініка може собі це дозволити...
А ви, у свою чергу, дозвольте собі бути щасливими!

Связь с нами

Введите Ваше Ф.И.О.
У форматі: + код страны (код оператора) номер,
прим: +38(123)456-78-90
Введите Ваш номер телефона.
Выберите удобный мессенджер для связи с Вами.
Введите удобное время для связи с Вами.
Введите суть обращения или Ваш вопрос.