Вернуться назад

Пластична хірургія обличчя, молочних залоз і тіла

Пластична хірургія обличчя, молочних залоз і тіла

ПРИЙОМ ПЛАСТИЧНОГО ХІРУРГА

Консультативні прийоми з питань пластики обличчя та тіла
в нашій клініці проводять:
Хаустов Сергій Олександрович Хірург вищої категорії, к.м.н., діючий член Європейської Академії Лицевої Пластичної Хірургії. Спеціалізація: мамопластика, абдомінопластика та пластика всього тіла.
Караванов Дмитро Вадимович - хірург вищої категорії, щелепно-лицевий хірург. Спеціалізація: пластика обличчя.
Ніколаєв Дмитро Анатолійович - акушер-гінеколог, пластичний хірург. Спеціалізація: інтимна пластика.
Операції проводяться в умовах клініки «Генезис Дніпро»

Попередній запис за телефонами: +38 096 370-13-24

Пластична хірургія в клініці GENESIS DNEPR

В клініці GENESIS DNEPR проводяться всі види пластичних операцій для жінок та чоловіків – пластика обличчя та тіла, молочних залоз, інтимна хірургія. Ми пропонуємо весь комплекс послуг: від ретельного обстеження перед операцією до повноцінної реабілітації — в умовах домашнього комфорту та повної безпеки. Клініка має свою лабораторію та стаціонар. Реабілітація після пластичних операцій відбувається у співпраці з лікарями-косметологами, що позитивно впливає на результат операції. Гарний пластичний хірург схожий на скульптора, руками якого формується краса і гармонія людського тіла. Естетична пластична хірургія – єдина галузь у медицині, де немає чітких стандартів: успішність операції визначає сам пацієнт. Після операції він має виглядати максимально природно та естетично досконало. Ось чому пластичний хірург має володіти хорошим художнім смаком, поєднуючи в собі – досвід, майстерність та творчість.
Ми пропонуємо повний комплекс послуг: від ретельного обстеження перед операцією до повноцінної реабілітації — в умовах домашнього комфорту та повної безпеки.
У нашій клініці проводяться всі види пластичних операцій для жінок і чоловіків – пластика обличчя та тіла, молочних залоз та інтимна хірургія.

Связь с нами

Введите Ваше Ф.И.О.
У форматі: + код страны (код оператора) номер,
прим: +38(123)456-78-90
Введите Ваш номер телефона.
Выберите удобный мессенджер для связи с Вами.
Введите удобное время для связи с Вами.
Введите суть обращения или Ваш вопрос.