Вернуться назад

Сімейна медицина. Загальна терапія.

Сімейна медицина. Загальна терапія.

У клініці GENESIS DNEPR відкрито терапевтичне відділення, де приймають троє лікарів-терапевтів, здатних швидко і точно розібратися в різних недугах пацієнтів та визначити подальший напрямок лікування. За потреби запрошуються «вузькі» спеціалісти з різних галузей медицини. У нашому цілодобовому стаціонарі ви можете вилікувати практично всі гострі та хронічні захворювання без відриву від своєї професійної діяльності. У арсеналі нашого терапевтичного відділення - повний комплекс функціональних діагностичних досліджень, УЗД усіх органів та систем, власна сучасна роботизована лабораторія клініки.
Наш лікар-терапевт приймає по будь-яких питаннях і супроводжує пацієнта на всьому шляху обстеження та лікування. У спірних або складних випадках лікар залучає суміжних спеціалістів для консультації та спільної розробки плану лікування. Але, при цьому, він усе одно продовжує контролювати весь лікувальний процес і несе повну відповідальність за пацієнта. По суті, лікар-терапевт в нашій клініці - це свого роду «адвокат» вашого здоров'я.
Отримати більше інформації та записатися на прийом, можна за тел. 0963701324

Терапія в клініці GENESIS DNEPR


Багато людей звикли, що лікар-терапевт потрібен лише для того, щоб виміряти тиск, вилікувати від застуди, виписати якісь ліки або видати лікарняний лист. На самій же справі, Сучасна терапія охоплює безліч медичних напрямків, а лікар-терапевт служить своєрідним провідником для всіх інших вузьких спеціалістів: саме він оцінює загальний стан організму людини та визначає, які його системи на даний момент потребують уважної діагностики та лікування.
Гастроентерологічні ендоскопічні дослідження
Все більше людей в останній час хворіють на шлунково-кишкові захворювання, ефективність лікування яких багато в чому залежить від своєчасно і правильно проведених ендоскопічних досліджень. Наша клініка пропонує пацієнтам пройти діагностику на найкращому сучасному обладнанні, з максимальним комфортом, знеболюванням і, за необхідності, безпечним наркозом, при якому людина входить в так званий медикаментозний сон.
· гастроскопія (ЕГДС) проводиться при підозрах на різні захворювання стравоходу та шлунка, а також для виключення онкологічних змін.
· колоноскопія проводиться для діагностики різних новоутворень, запальних процесів, виразок та інших патологій товстої кишки.
Всі ендоскопічні дослідження в GENESIS DNEPR проводяться досвідченими фахівцями в умовах максимального комфорту і є абсолютно безпечними.

Унікальна програма інтелектуального схуднення smart slim surfing (система «SSS»)


Ми пропонуємо нашим пацієнтам програму інтелектуального схуднення під назвою «smart slim surfing» – систему, Розроблену з урахуванням усіх фізіологічних та психологічних особливостей організму та яка не має аналогів. Багаторічний досвід роботи наших спеціалістів дозволив створити програму, призначену для людей, які хочуть не просто схуднути, а зрозуміти принцип безпечного та стабільного зниження маси тіла за допомогою знань сучасної терапії, нутриціології, ендокринології та імунології.
В результаті проходження курсу «смарт слим серфінг» протягом одного року пацієнт повністю змінює свої звички і досягає бажаної ваги. Але найголовніше - дотримуючись принципів здорового повноцінного харчування без найменшого психологічного дискомфорту, організм гарантовано оздоровлюється і омолоджується.

Лікування цукрового діабету другого типу


З проблемою зайвої ваги тісно пов’язане таке захворювання, як цукровий діабет 2-го типу. Згідно зі статистикою, на його частку припадає близько 90% усіх хворих на діабет у світі і з кожним роком кількість людей, які страждають від діабету другого типу, тільки збільшується. У зоні ризику перебувають люди з надлишковою вагою та старші за 45 років, однак це захворювання може вразити людину і в більш ранньому віці.
Лікарі клініки «Генезис Дніпро» використовують комплексний підхід у лікуванні діабету 2-го типу, за рахунок чого досягають стійких позитивних результатів.
Також у нашій клініці проводяться всі лабораторні аналізи та дослідження, необхідні для профілактики та своєчасної діагностики діабету.

Послуги стаціонару


Стационар клініки GENESIS DNEPR обладнаний відповідно до найвищих стандарів п'ятизіркового готелю.
У нас ви можете пролікувати практично всі гострі та хронічні захворювання різних систем організму без відриву від робочої діяльності. У стаціонарі є WI-FI, телефон та факс, що дозволяє пацієнтам у будь-який момент вирішувати термінові робочі питання.
Ексклюзивний сервіс стаціонару передбачає цілодобовий зв'язок з лікуючим лікарем, наявність персонального медичного координатора, особистого кухаря. Комплексне обстеження ЧЕК-АП («check-up») Раніше для проходження так званої диспансеризації потрібно було витратити величезну кількість вільного часу, щоб вистояти черги до різних спеціалістів. Сьогодні багато передових клінік змінюють підхід до профілактичних заходів, пропонуючи ретельно продумані комплексні програми обстеження під назвою ЧЕК-АП («check-up»).
Раніше термін «check-up» був майже невідомий нашим співвітчизникам, оскільки використовувався у повсякденному житті престижних європейських клінік, які пропонували діагностичні програми в надзвичайно короткі терміни. В результаті вивчення досвіду передових клінік Європи та аналізу власних багаторічних напрацювань клінікою GENESIS була розроблена програма комплексного медичного обстеження, що дозволяє виявити найменші відхилення в функціонуванні організму на початкових стадіях.
Така діагностика, яка проводиться під контролем досвідченого терапевта, дає можливість почати лікування у найбільш сприятливій фазі захворювання та досягнути хороших результатів. Також комплексне обстеження дозволяє оцінити необхідність у призначенні тих чи інших препаратів та здійснювати корекцію лікування хронічних недугів.
У нашій клініці є всі умови для того, щоб візит до терапевта став для вас корисним, ефективним та психологічно приємним.
Не лінуйтеся дбати про своє здоров'я, і організм віддячить вас відмінним самопочуттям та високим рівнем життєвої енергії у будь-якому віці!
Записатися на прийом до лікаря-терапевта можна у реєстратурі клініки, зателефонувавши за вказаними телефонами або безпосередньо на нашому сайті, отримавши при оплаті онлайн додаткову знижку 20%.

Связь с нами

Введите Ваше Ф.И.О.
У форматі: + код страны (код оператора) номер,
прим: +38(123)456-78-90
Введите Ваш номер телефона.
Выберите удобный мессенджер для связи с Вами.
Введите удобное время для связи с Вами.
Введите суть обращения или Ваш вопрос.