Вернуться назад

Гинекологія

Гинекологія

ВІД ЗАЧАТТЯ - ДО НАРОДЖЕННЯ: УСІ ВИДИ ГІНЕКОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ

Наша клініка спочатку створювалася як Гінекологічна: надання будь-якої гінекологічної допомоги в умовах підвищеного комфорту.

Ми були одними з перших у Дніпровському регіоні, хто здійснив мрію тисяч українських жінок... Мрію про Медицину, в якій Лікар поважає свого Пацієнта, в якій Пацієнт вільно спілкується зі своїм лікарем в режимі діалогів... Мрію про Медицину, де немає жорстко приписаних протоколів і залишкового принципу.

За двадцять років роботи в приватній медицині ми заробили репутацію Клініки, яка професійно, результативно і в максимально короткі терміни вирішує проблеми вашого здоров'я.

Сьогодні GENESIS DNEPR - це клініка з повним замкнутим циклом: від зачаття - до народження!! Це означає, що одного разу, переступивши поріг клініки, скажімо, з проблемою безпліддя - ви можете не тільки зачати дитину, але й виносити та народити її в нашій клініці з подальшим спостереженням неонатолога.

Це особливо важливо для психологічного комфорту жінки, адже все цей час її супроводжує один лікуючий лікар, який по суті стає добрим і надійним другом сім'ї. ЯК ВИБРАТИ ХОРОШУ ГІНЕКОЛОГІЧНУ КЛІНІКУ Пацієнт не завжди може оцінити дії лікаря та медичного закладу в цілому. Є ряд хронічних захворювань, які схильні до рецидивів. Пацієнт же хоче бачити завжди стовідсотковий результат. На жаль, не завжди це можливо навіть при правильно підібраному лікуванні.

І все ж за деякими зовнішніми ознаками можна визначити рівень наданої медичної допомоги. Зверніть увагу, наскільки акуратний і коректний медперсонал, як уважно і глибоко лікар заглиблюється у ваші проблеми під час прийому, яким обладнанням оснащено лікувальний заклад, чи використовується одноразовий матеріал, і навіть як з вами розмовляють по телефону.

У медицині не буває дрібниць: якщо немає порядку в деталях, його не буде і в головному.

НЕОБХІДНІСТЬ ПРОФІЛАКТИЧНИХ ОГЛЯДІВ

Кажуть, що кожна жінка повинна мати свого гінеколога, стоматолога і перукаря. З цим можна погоджуватися або не погоджуватися, але щодо необхідності профілактичних оглядів сперечатися не доводиться. Незважаючи на те, що медицина з кожним днем розвивається, рівень захворюваності різного роду гінекологічними захворюваннями з кожним роком зростає. Статистика також говорить про те, що онкологічні захворювання шийки матки досі займають перші позиції серед усіх онкологічних захворювань, і до того ж рак шийки матки має тенденцію до омолодження. Часто саме на профілактичних прийомах жінка дізнається про серйозні проблеми з жіночим здоров'ям. ЗРУЧНО, КОМФОРТНО, ШВИДКО В клініці все організовано так, що за один візит до лікаря можна прояснити картину захворювання та намітити тактику лікування. Так, під час первинного прийому виконуються УЗ-дослідження та колпоскопія, проводиться експрес-діагностика (три типи мазка), беруться загальний аналіз крові, сечі, аналіз крові на цукор, біохімічні аналізи. До кінця прийому, який триває, як правило, не менше години, можна встановити попередній діагноз. Якщо він вимагає уточнення, призначаються додатково більш складні дослідження, Кожен лікар-гінеколог у нашій клініці спеціалізується у своєму напрямку. У складних випадках ми завжди проводимо консиліум з провідними лікарями нашого регіону. У очікуванні прийому пацієнт перебуває у зручній гостьовій, де він може замовити у баристи каву або сік. В клініці працює спеціалізована аптека з усім спектром необхідних лікарських засобів тільки від перевірених надійних фармкомпаній.

Связь с нами

Введите Ваше Ф.И.О.
У форматі: + код страны (код оператора) номер,
прим: +38(123)456-78-90
Введите Ваш номер телефона.
Выберите удобный мессенджер для связи с Вами.
Введите удобное время для связи с Вами.
Введите суть обращения или Ваш вопрос.