Вернуться назад

Операції на апендиксі

Операції на апендиксі

ЩО ТАКЕ АПЕНДИКС?
Апендиксом називають червоподібний порожнистий придаток товстої кишки, який, як свідчать нещодавні дослідження, виконує захисну функцію завдяки скупченню лімфоїдної тканини і виступає у якості «інкубатора» для корисних для кишківника мікроорганізмів. На жаль, цей орган прославився не своїми досягненнями, а одним дуже суттєвим «недоліком» - йому властиво часто запалюватися, що не тільки приносить масу неприємних відчуттів, але й несе пряму загрозу життю пацієнта.
АПЕНДИЦИТ
Запалення апендикса називається апендицитом. Симптоми запального процесу, мабуть, відомі багатьом: спершу виникає тупий, розпираючий біль у верхніх відділах живота, через декілька годин біль посилюється (під час руху, при лежанні на лівому боці) і відчувається в правій підвздошній області, потім через кілька годин виникає лихоманка, нудота, може бути й блювота. Тому не варто зволікати, якщо біль у животі триває більше 6 годин!
АПЕНДЕКТОМІЯ. ВИДИ
Аппендоектомія – це видалення апендикса, і варто зазначити, що це одне з найчастіших у світі хірургічних втручань. На сьогоднішній день існує два способи проведення операції – порожнинна операція та лапароскопія. У першому випадку апендикс видаляється через розріз у правій підвздошній області. У другому є можливість проведення аппендоектомії методом лапароскопії. До того ж другий метод дозволяє попередньо провести ревізію черевної порожнини, що виключає даремне видалення апендикса.
ЛАПАРОСКОПІЧНА АПЕНДЕКТОМІЯ
Лапароскопія проводиться під загальним наркозом шляхом введення через кілька невеликих проколів інструментів та оптичного приладу – лапароскопа, передаючого зображення у великій роздільній здатності одразу на монітор. До черевної порожнини для проведення лапароскопії нагнітається вуглекислий газ. Коли діагноз – гострий апендицит – підтверджений, одразу проводиться апендектомія з одночасним візуальним контролем ходу операції.
Лапароскопічна аппендектомія має цілий ряд переваг перед класичною лапаротомією, серед яких точна попередня діагностика, значно менший відновлювальний період, короткий термін стаціонарного спостереження (2-3 дні), знижений болючий синдром і швидке відновлення перистальтики кишківника пацієнта. Через 10-12 днів працездатність відновлюється, і пацієнт може повертатися до звичного способу життя.
ОПЕРАЦІЇ НА АПЕНДИКСІ
У клініці «Генезис Дніпро» надається повний комплекс послуг з обстеження та всі види операцій на апендиксі. Метод проведення хірургічного втручання та діагностичні заходи призначить лікуючий лікар залежно від показань.

Связь с нами

Введите Ваше Ф.И.О.
У форматі: + код страны (код оператора) номер,
прим: +38(123)456-78-90
Введите Ваш номер телефона.
Выберите удобный мессенджер для связи с Вами.
Введите удобное время для связи с Вами.
Введите суть обращения или Ваш вопрос.