Вернуться назад

Ліпосакція вакуумна та лазерна. Ліпофілінг.

Ліпосакція вакуумна та лазерна. Ліпофілінг.

Ліпосакція - хірургічна маніпуляція спрямована на видалення надлишкової жирової тканини в локальних місцях (жирових пастках) за допомогою шприцевої або апаратної аспірації. Ця маніпуляція спрямована на корекцію контурів тіла на певних його ділянках, а не на зниження загальної ваги. В нашій клініці проводиться вакуумна ліпосакція та лазерна ліпосакція. Метод ліпосакції, як правило, вибирається лікарем залежно від об'єму втручання та стану здоров'я пацієнта.

ПОКАЗАННЯ ДО ЛІПОСАКЦІЇ:

Наявність локалізованих скупчень жирової тканини, які не піддаються усуненню коригуванням харчування, заняттями спортивними вправами, допоміжними косметологічними маніпуляціями. Найчастіше зустрічаються локалізовані скупчення жирової тканини (жирові пастки):

  • область живота (рятувальне коло)
  • зовнішня поверхня стегон (галіфе)
  • внутрішня поверхня колін і рук
  • підборіддя
  • боки (фланки) живота
  • та ін.

ТЕХНІКА ПРОВЕДЕННЯ ОПЕРАЦІЇ

підборіддя) виконується шприцева, а при великих обсягах (живіт, стегна) апаратна аспірація..

АНЕСТЕЗІЯ ПРИ ПРОВЕДЕННІ ЛІПОСАКЦІЇ

Вибір методу знеболювання залежить від обсягу планованого втручання, больового порогу та емоційного стану пацієнта. При видаленні великих об'ємів, зазвичай, використовується загальна анестезія: внутрішньовенний або ендотрахеальний наркоз. Маніпуляцію з невеликими скупченнями жирової тканини можливо здійснювати під місцевим знеболюванням з застосуванням седативної терапії.

ТРИВАЛІСТЬ ОПЕРАЦІЇ

Тривалість операції залежить від запланованого обсягу видаляємої жирової тканини, застосування технік аспірацій і варіює від 30 хв. до декількох годин. ПЕРЕБУВАННЯ В СТАЦІОНАРІ

При використанні під час операції загальної анестезії перебування в стаціонарі 1 доба. Видалення великих об'ємів підшкірно жирової клітковини супроводжується створенням досить значної прихованої ранової поверхні, що вимагає спостереження і можливого проведення інтенсивної терапії. При невеликих обсягах з використанням місцевої анестезії у сукупності або без седативної терапії, пацієнт у той же день переводиться на амбулаторне лікування. ПІСЛЯОПЕРАЦІЙНИЙ ПЕРІОД І РЕАБІЛІТАЦІЯ Можливі больові відчуття в місцях проведення аспірації проходять протягом 2-3 днів. Необхідне носіння компресійної білизни (залежно від зон і обсягів проведення ліпосакції використовуються різні варіанти компресійної білизни, яке підбирається індивідуально). Обмеження фізичного навантаження протягом місяця (при великих обсягах), теплові процедури (відвідування солярію, сауни, лазні) можливі після повного зникнення скарг, антицелюлітні процедури не раніше ніж через 3 міс. Уникати прямих сонячних променів 6 місяців. Користуватися кремом від засмаги з числом 20 і більше. Найближчий результат ліпосакції можна оцінити через пару тижнів, остаточний - через 2-3 місяці.

ЛІПОФІЛІНГ (дермографт) - методика, за допомогою якої можна збільшити груди або сідниці, згладити зморшки та заповнити будь-які западини на тілі, або ж виправити асиметрію (наприклад, обличчя....). При даній методиці жир пацієнта обробляється особливим чином і вводиться в потрібний ділянку тіла.

Связь с нами

Введите Ваше Ф.И.О.
У форматі: + код страны (код оператора) номер,
прим: +38(123)456-78-90
Введите Ваш номер телефона.
Выберите удобный мессенджер для связи с Вами.
Введите удобное время для связи с Вами.
Введите суть обращения или Ваш вопрос.