Вернуться назад

КРІОКОНСЕРВАЦІЯ ЕМБРІОНІВ, ЯЙЦЕКЛІТИН

КРІОКОНСЕРВАЦІЯ ЕМБРІОНІВ, ЯЙЦЕКЛІТИН

Кріоконсервація ембріонів

Для тривалого зберігання клітин, тканин і ембріонів був розроблений метод їх заморожування - кріоконсервація. Кріоконсервований біологічний матеріал зберігається у спеціальних посудинах за допомогою рідкого азоту. Максимальний термін зберігання кріоконсервованих біологічних матеріалів достатньо тривалий - понад 25 років, а, можливо, і ще довше.

Методи заморожування:

 1. Метод повільної кріоконсервації
 2. Надшвидке заморожування - вітрифікація.

Але навіть при дотриманні усіх умов кріоконсервації, зберігання та розморожування біологічного матеріалу існує ймовірність пошкодження клітин або тканин, тобто неможливо гарантувати стовідсоткову придатність замороженого матеріалу для подальшого використання.

Клініка репродуктивної медицини «Генезис Дніпро» проводить дослідження сперми, заморожування та її зберігання, а також кріоконсервацію ембріонів, кріоконсервацію яйцеклітин, кріоконсервацію тканини яєчника.

Завдяки всім цим процедурам ЕКЗ стала більш ефективною, і шанси на лікування безпліддя значно зросли. З застосуванням заморожених яйцеклітин або ембріонів шанси імовірності настання запліднення достатньо великі, при цьому на народжених дітей ці процеси жодного негативного впливу не мають. Кріоконсервацію ембріонів проводять у тих випадках, коли кількість життєздатних ембріонів перевищує кількість ембріонів, що пересаджуються, і подружжя складає заяву-угоду на дану процедуру. Існування кріобанку яєчникової тканини дозволяє вирішити проблему відновлення репродуктивної функції після лікування онкологічних захворювань, які пов'язують із передчасним згасанням функції яєчників. Як правило, тканини яєчників пересаджують після розморожування як регулярний джерело зрілих фолікулів з овуляцією. Після таких пересадочних процедур замороженої яєчникової тканини збільшуються шанси на успішну вагітність. На сайті клініки «Генезис Дніпро» викладена вся детальна інформація про різні види проведеної кріоконсервації: кріоконсервація сперми, кріоконсервація ембріонів, кріоконсервація яйцеклітин, кріоконсервація тканини яєчника. Якщо у вас виникнуть питання з цієї теми, Звертайтеся за вказаними телефонами або скористайтеся пропозицією «Задати питання» безпосередньо на сайті і фахівці клініки проконсультують вас. Детальнішу інформацію можна отримати на прийомі у лікаря. Запис на прийом до лікаря здійснюється в режимі онлайн або ж за контактними телефонами. Показання для заморожування ембріонів:
 • Майбутня хіміотерапія або радіаційна терапія;
 • Необхідність подальшого лікування безпліддя методом ЕКЗ;
  • Бажання відкласти зачаття на кілька років (з використанням власних статевих клітин або ембріонів);
  • Майбутня операція на органах малого тазу.

  Связь с нами

  Введите Ваше Ф.И.О.
  У форматі: + код страны (код оператора) номер,
  прим: +38(123)456-78-90
  Введите Ваш номер телефона.
  Выберите удобный мессенджер для связи с Вами.
  Введите удобное время для связи с Вами.
  Введите суть обращения или Ваш вопрос.