Вернуться назад

Онкодерматологія. Видалення родимок, папілом...

Онкодерматологія. Видалення родимок, папілом...

Новоутворення шкіри – це видимо змінені фрагменти шкірного покриву. Це можуть бути: родимки, папіломи, кератоми, кондиломи. Вони бувають вродженими або виниклими протягом життя.

Причини, що призводять до новоутворень, можуть бути дуже різними:

- спадкова схильність;

- надмірне перебування на сонці, сонячні опіки;

- ослаблення імунної захисту;

- вікові зміни;

- гормональні порушення;

- вірусна інфекція;

- захворювання шлунково-кишкового тракту.

Навіщо необхідно видаляти новоутворення шкіри?

Як правило, звертають увагу на новоутворення шкіри через естетичні міркування. Родимка на обличчі, папіломи на шиї, бородавки на руках, кератома на щоці та подібні утворення на шкірі викликають у багатьох людей почуття незадоволення своєю зовнішністю та невпевненість у собі. Іноді причиною звернення за медичною допомогою є дискомфорт фізіологічного характеру - коли родимки розташовані в місцях постійного тертя з одягом.

Які бувають види шкірних новоутворень?

Новоутворення шкіри можуть бути доброякісними та злоякісними. Перші зустрічаються набагато частіше, ніж другі. При видаленні будь-якого утворення на шкірі або при підозрі на злоякісність ми проводимо гістологічний аналіз видаленого утворення, виконання якого для наших пацієнтів забезпечує сучасна спеціалізована лабораторія. Родимки, підозрювані на злоякісність, обов’язково обстежуються за допомогою дерматоскопа. Особливе місце серед шкірних новоутворень займають передавані статевим шляхом кондиломи – поодинокі або множинні. Ними можуть бути уражені як слизові оболонки, так і шкіра зовнішніх статевих органів. При скупченні кондилом біля анального отвору, в усті піхви або сечовипускного каналу пацієнтам рекомендується пройти додаткові обстеження: огляд проктолога і гінеколога. Переваги лазерного видалення родимок і папілом (лазер СО2 фракційний): - гарний косметичний ефект;

- щадне вплив на шкіру;

- швидке загоєння;

- відсутність грубих деформуючих рубців після загоєння;

- метод не вимагає загального наркозу, все проходить під місцевою анестезією.

При професійному видаленні родимок, бородавок чи інших шкірних утворень пацієнтові не потрібно змінювати звичний образ життя.

Связь с нами

Введите Ваше Ф.И.О.
У форматі: + код страны (код оператора) номер,
прим: +38(123)456-78-90
Введите Ваш номер телефона.
Выберите удобный мессенджер для связи с Вами.
Введите удобное время для связи с Вами.
Введите суть обращения или Ваш вопрос.