Вернуться назад

Загальна гінекологія

Загальна гінекологія

ЗДОРОВ'Я ЖІНКИ – ЗАСТАВА ЩАСТЯ
Жіноче здоров'я завжди було основою щасливого та повноцінного життя. Гармонія в тілі важлива для комфорту та успішної самореалізації жінки у стосунках, роботі, відпочинку, захопленнях. Часто у ритмі сучасного життя багато хто ігнорує тривожні передвісники захворювань, у надії, що вони зникнуть самі собою, або займаються самолікуванням, замість своєчасного відвідування лікаря. Ще одна поширена помилка – пропускати профілактичний огляд у лікаря акушера-гінеколога, незважаючи на те, що при відсутності скарг його рекомендують проводити всього лише двічі на рік. Адже вчасно виявлена патологія значно збільшує шанси на успішне лікування.
ЗАГАЛЬНА ГІНЕКОЛОГІЯ В GENESIS
Близько 65% жінок ставляться до гінекологічного огляду з обережністю. Однак серед них немає пацієнток клініки репродуктивної медицини Genesis Dnepr, які особисто переконалися у високому рівні обслуговування. Чим унікальний прийом лікаря гінеколога у нашій клініці? У нас стандартний первинний гінекологічний прийом триває 1 годину і включає: огляд, ультразвукову діагностику органів малого таза, кольпоскопію, а також мазки на флору (результати протягом години) та цитологію - причому в власній незалежній лабораторії. При цьому ціна на прийом фіксована, всі обстеження проводяться в одному кабінеті, а комфортні умови – приємний бонус до перелічених переваг. Наявність власної лабораторії з досвідченими лікарями-лаборантами дозволить поставити точний діагноз у найкоротші терміни, не втрачаючи дорогоцінного часу. Під час огляду завжди використовується тільки одноразовий витратний матеріал.
ЩО ЛІКУЄМО В ГІНЕКОЛОГІЇ?
У нашій клініці працюють спеціалісти вищої категорії з багаторічним досвідом у такій галузі, як загальна гінекологія, всі наші лікарі діагностують і лікують абсолютно всі захворювання жіночої репродуктивної сфери:
- порушення менструального циклу, болісні місячні;
- ендометріоз;
- вагінальний кандидоз;
- ерозія шийки матки;
- кіста яєчників;
- хламідіоз;
- запалення придатків (андексит);
- міома матки;
- вульвіт;
- мастит;
- фіброма матки;
- безпліддя;
- акушерство;
- синдром втрати плода;
- полікістоз яєчників;
- цистити гострі та хронічні;
- патологічний клімакс;
- запальні процеси, гормональні порушення тощо.
Ми надаємо весь комплекс послуг - ВІД ЗАЧАТТЯ ДО НАРОДЖЕННЯ!
Ми не просто допомагаємо завагітніти, ми ведемо вагітності - причому найскладніші! А в нашому приватному пологовому будинку - ідеальні умови в Україні для пологів і кесаревого розтину! ВИДИ ОПЕРАЦІЙ У ГІНЕКОЛОГІЇ Нерідко загальна гінекологія передбачає хірургічне вирішення проблеми. У разі необхідності оперативного втручання наша клініка має сучасні спеціалізовані операційні з моніторинговим і дихальним обладнанням від кращих світових виробників. Це дозволяє проводити ендоскопічні (лапароскопія, гістероскопія), лапаротомні, а також пластичні операції будь-якого рівня складності. Для надання невідкладної допомоги передбачений пост інтенсивної терапії. При оперативному втручанні в пріоритеті органозберігаюча тактика, яка важлива при плануванні природньої вагітності, а також при підготовці до програм ШІВ. Загальна гінекологія у приватній клініці репродуктивної медицини Genesis Dnepr – унікальний комплекс медичних послуг, де кожній пацієнтці в будь-який час доби буде надана кваліфікована допомога на високому рівні. У разі потреби у наших пацієнтів є можливість госпіталізації у цілодобовий стаціонар, в умовах максимального комфорту з турботливим медичним персоналом. Наявність систем знезараження і фільтрації повітря виключить ризик поширення вірусних інфекцій. Передбачені автономні джерела опалення, електроенергії та водопостачання, а також власна аптека з пильним контролем якості лікарських препаратів.
Враховуючи все вищеперелічене, загальна гінекологія в клініці репродуктивної медицини Genesis Dnepr надає можливість: отримання вичерпної інформації про стан свого здоров'я, надання допомоги 24 години на добу, планової та позапланової (при невідкладних станах) хірургічної допомоги з подальшою госпіталізацією.
КОЛИ ЙТИ НА ПРИЙОМ ДО ЛІКАРЯ АКУШЕРА-ГІНЕКОЛОГА?
Не відкладайте візит до гінеколога, навіть якщо Вас нічого не турбує. Тим більше не варто цього робити, якщо у вас періодично виникають гострі або тупі болі, свербіж, печіння, атипічні за кольором або запахом виділення, болючість та тривалість менструацій, а також їх відсутність. Також мають насторожити неприємні відчуття або кров під час статевого акту, щільності та новоутворення (бородавки, папіломи), а також загальна слабкість, роздратування, головні болі, коливання настрою та постійна втома (це може бути наслідками гормонального збою). У приватній клініці Genesis загальна гінекологія - це комплексне лікування захворювань жіночої репродуктивної системи від А до Я.
Бажаємо здоров'я !

Связь с нами

Введите Ваше Ф.И.О.
У форматі: + код страны (код оператора) номер,
прим: +38(123)456-78-90
Введите Ваш номер телефона.
Выберите удобный мессенджер для связи с Вами.
Введите удобное время для связи с Вами.
Введите суть обращения или Ваш вопрос.