Вернуться назад

Магнітотерапія з лікувально-профілактичними цілями

Магнітотерапія з лікувально-профілактичними цілями

З лікувально-профілактичною метою наразі використовують постійне, змінне та імпульсне магнітне поле. Оскільки їхні фізіологічна та лікувальна дія відрізняється і використовують різні апарати, то в магнітотерапії прийнято розрізняти: постійну, імпульсну, низько- та високочастотну магнітотерапію. Магнітотерапія може використовуватися як самостійно, так і в комплексі з іншими фізичними методами лікування, як приклад - магнітолазерна терапія.
Індуктотермія - метод терапії, діючим фактором якого є високочастотне змінне магнітне поле. Під дією енергії цього поля виникають наведені (індуктивні) вихрові струми, механічна енергія яких переходить в теплову енергію, що призводить до розширення кровоносних судин, прискоренню кровотоку, зниженню артеріального тиску. З теплоутворенням і посиленням кровотоку пов'язана протизапальна і розсмоктувальна дія індуктотермії. Також при цьому знижується тонус мускулатури - знімаються спазми, Підвищується функціональна активність суглобів. Високочастотне магнітне поле стимулює регенерацію кісткової тканини та прискорює епітелізацію ран. Зниження збудливості нервових рецепторів викликає знеболювальну та седативну дію.
Показання для індуктотермії:
- хронічні та запальні процеси різної локалізації
- посттравматичні стани
- обмінно-дистрофічні порушення (ревматоїдний артрит, артроз)
- хронічні запальні захворювання жіночих статевих органів
- простатити
- хронічні неврологічні прояви - остеохондроз хребта - захворювання серцево-судинної системи Магніто-лазерна терапія (МЛТ) При одночасному впливі магнітним полем і лазерним випромінюванням виникає фотомагнітоелектричний ефект (ефект Кікоїна Носкова). В результаті збільшується вміст вільних (більш активних) біомолекул і радикалів, прискорюється синтез білка, РНК, ДНК, зростає швидкість синтезу колагену, змінюється кисневий баланс і активність окиснювально-відновлювальних процесів. Це призводить до відповідних реакцій на клітинному рівні – зміні заряду електричного поля клітини, її мембранного потенціалу. Таким чином, використання МЛТ при лікуванні глибоко розташованих патологічних вогнищ є більш ефективним.
Курс лікування складається з 8-12, рідше 15 процедур, тривалість яких 15-20 хв., проводяться щоденно або через день. При необхідності через 2-4 тижні можна провести повторний курс МЛТ.
Магнітно-лазерна терапія застосовується при наступних захворюваннях:
- у хірургії: тривало незагоювані рани, трофічні виразки, опіки, обмороження, судинні захворювання нижніх кінцівок
- у травматології та ортопедії: запальні та травматичні захворювання суглобів і хребта, переломи кісток, міалгії, артралгії
- у неврології: невралгії, нейропатії, остеохондроз хребта з неврологічними проявами
- у акушерстві та гінекології: лактаційний мастит, безпліддя, запальні захворювання внутрішніх органів
- у дерматології: алергічні дерматози, нейродерміт, псоріаз, екзема, червоний плоский лишай, рецидивуючий герпес, вульгарні прищі та ін.
Про протипоказання МАГНІТОТЕРАПІЇ вам розповість лікар еферентної терапії.  
Консультування за методами еферентної терапії - безкоштовне.

Связь с нами

Введите Ваше Ф.И.О.
У форматі: + код страны (код оператора) номер,
прим: +38(123)456-78-90
Введите Ваш номер телефона.
Выберите удобный мессенджер для связи с Вами.
Введите удобное время для связи с Вами.
Введите суть обращения или Ваш вопрос.